Yükleniyor...
İçeriğe atla
İzmir Ticaret Odası Üyelerinin Gürcistan Ziyareti-9-13 Temmuz 2018

İzmir Ticaret Odası Üyelerinin Gürcistan Ziyareti-9-13 Temmuz 2018

Yayımlama: 11.07.2018 06:01:00 (TSİ)

İzmir Ticaret Odası üyelerinden oluşan 13 kişilik bir iş insanı heyeti UR-GE Bilişim Projesi kapsamında Sn. Sevim Güngörürler koordinatörlüğünde 5 günlük bir Gürcistan iş seyahati düzenlemişlerdir. 

Faaliyet alanları yazılım, bilişim, e-ticaret, yazılım çözümleri, donanım, teknik destek, elektronik olan iş insanları heyetine ilgili Oda üyelerinden Yiğit Özçifçi, Hüseyin Kızgın, Bahar Odacıoğlu, Okan Dedeoğlu, Ekrem Kutsal, Fatih Korkmaz, Feyzullah Oktay, Celal Umut Benlioğlu, Ümit Mami, Onur Günduru, Bülent Yıldız ve Fernur Kavzak dahil olmuşlardır.

9 Temmuz 2018 tarihinde havayolu ile Batum'a gelen heyet 10 Temmuz 2018 tarihinde Batum Sputnik Otelde Gürcistan/Acara Özerk Cumhuriyetinde faaliyet gösteren iş insanları ve Acara Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ile B2B iş görüşmeleri gerçekleştirmişler, karşılıklı olarak Gürcistan'da yatırım ve işbirliği imkanlarını tartışmışlardır. Ataşeliğimizce heyetin programı çerçevesinde yapılan iş görüşmeleri, toplantılar ve diğer hususlarda heyete eşlik edilmiş; anılan heyet 11 Temmuz 2018 tarihinde Tiflis'e hareket etmiştir. 

Kaynak ve Yayımlayan: Batum Ticaret Ataşeliği